ظهر امروز انجام شد

نشست هم اندیشی و هم افزایی مدیران عامل شرکتها و موسسات تابعه با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی برگزار شد.

نشست هم اندیشی و هم افزایی مدیران عامل شرکتها و موسسات تابعه با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، این جلسه ظهر امروز با حضور محمودرضا فخر مدیرعامل سازمان، معاونین، مدیران ستادی و مدیران عامل شرکتها و موسسات تابعه سازمان همیاری در محل شهربازی پارک ملت و به میزبانی شرکت همیاران شمال شرق برگزار شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد مدیران شرکتها و موسسات تابعه به هم افزایی و همکاری شرکتهای تابعه اشاره کرد و‌افزود؛ برنامه های اجرایی شرکت ها و موسسات تابعه منطبق بر اولویت ها و چشم اندازهای اقتصادی این نهاد در سال 1403 است که در حال عملیاتی شدن است.
ایشان در ادامه با اشاره به این موضوع که یک برنامه عملیاتی دقیق با یک وحدت رویه امکان پذیر است، گفت: شرکت همیاران شمال شرق با همت مدیرعامل و پرسنل زحمتکش خود توانست در فرآیند واگذاری شهربازی نوستالژی پارک ملت که یک هویت تاریخی، اجتماعی در شهر مشهد هست، موفق ظاهر گردد و امروز با بازگشایی آن و خدمت رسانی به مردم، باعث ایجاد نشاط اجتماعی شده است.

ایشان با اشاره به لزوم توجه مدیران این سازمان به استفاده از ظرفیت این مجموعه بزرگ نیز افزود : استفاده از ظرفیت بی بدیل حوزه گردشگری و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف یک امر انکار ناپذیر است و این مهم باید در دستور کار موسسات و شرکتهای تابعه قرار گیرد.
در ادامه این نشست علی سلطانی مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق، پیمانکار شهربازی پارک‌ملت نیز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در افتتاح این مجموعه بزرگ خدمت رسان گفت: شهربازی پارک ملت یکی از مکان های خاطره انگیز و جزء قدیمی ترین مکان های تفریحی در فضای بازی است که باعث ایجاد نشاط در بین مجاورین و زائرین ایرانی و خارجی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام بوده و است و ما تمام تلاش خود را با همکاری شهرداری مشهد کردیم تا بتوانیم کیفی سازی در این مجموعه را مورد نظر قرارداده و با ایجاد زیر ساخت های متنوع بتوانیم در آینده نزدیک به مخاطبین خود خدمت رسانی بهتری داشته باشیم.
وی همچنین افزود: دراین راه سازمان استاندارد، سازمان فرهنگی شهرداری مشهد و مدیریت شهری، اعضای‌ محترم شورای اسلامی شهر مشهدمقدس کمک کردند تا ما بتوانیم در جهت ارائه خدمت مطلوب گام های موثری برداریم، که جادارد از زحمات همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر کنم.
در ادامه مدیران عامل شرکت ها و موسسات تابعه نیز به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
توجه به نیرو انسانی متخصص در هر بخش، طراحی سرمایه گذاری های جدید و عملیاتی منطبق بر ظرفیت ها و امکانات، اجراء و تحقق تعهدات گذشته، توجه به حوزه رسانه و ملزومات آن، استفاده از ظرفیت حقوقی و تخصصی و تعامل گسترده بین بخشی در سازمان بخش دیگری از سخنان حاضرین در این نشست بود.

در این جلسه مدیران توابع ضمن ارائه گزارش عملکرد خود موضوعاتی در جهت رفع موانع احتمالی موجود در راستای تحقق بودجه معین شده مطرح کردند که مقرر به پیگیری موضوعات در کمیته های تخصصی گردید .

همچنین در این نشست فاطمه ذاکرالحسینی معاون مالی و اداری، سلمان امانی معاون بازرگانی، سید مجتبی عبدرحیمی مدیر حراست، علی امیرشیبانی مدیر حقوقی و امیرفیروزی مدیر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان نیز حضور داشتند.


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 10 تیر 1403
  • تعداد بازدید: 139موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار شرکت ژلاتین آریا شرکت مدیریت معدن همیار انرژی