اخبار

معارفه مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی

آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با حضور معاونان سیاسی امینتی و هماهنگی امور عمرانی استانداری در این سازمان برگزار شد.

تاریخ : 22 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

انتخاب مركز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها به عنوان مرکز معین خراسان رضوی

معاون آموزشی و پژوهشی مرکز علمی کاربردی شهرداری های مشهد از معرفی این دانشگاه به عنوان يكي از مراكز معین در بین دانشگاه های علمی کاربردی سطح خراسان رضوی خبر داد.

تاریخ : 21 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

از همکاری های پاسگاه انتظامی تپه سلام در نظم و امنیت کشتارگاه مشهد تجلیل شد

مدیر و مسئول حراست موسسه صنعتی گوشت مشهد با حضور در پاسگاه انتظامی تپه سلام ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از همکاری های رئیس و کارکنان این در ایجاد نظم و امنیت این مجموعه کشتارگاهی قدردانی کردند.

تاریخ : 17 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

ارائه خدمات سفر عتبات عالیات به شهروندان و کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان رضوی

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از برنامه ریزی و هماهنگی جهت سفر عتبات عالیات به شهروندان و کارکنان دستگاه های اجرایی استان توسط واحد تورگردانی این موسسه خبر داد.

تاریخ : 17 مهر 1398 گروه خبری : شهرداری ها

توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ شهرهای کاشمر، سمیع آباد و تربت حیدریه به ماشین آلات مختلف عمرانی و شهری تجهیز شدند

مدیر هماهنگی شهرداریهای استان سازمان همیاری خراسان رضوی از تامین تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و شهری برای شهرداریهای کاشمر، سمیع آباد و تربت حیدریه با استفاده از توان تخصصی واحد ماشین آلات و همچنین ارائه تسهیلات مالی ویژه به این شهرداریها خبر داد.

تاریخ : 16 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

در راستای حفظ منافع مادی و معنوی شهرداریهای خراسان رضوی؛ دوره آموزشی الزامات قانونی قراردادهای سازمان همیاری برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با الزامات قانونی قراردادها، مناقصه ها، مزایده ها، خرید های خارجی و ... در مراودات تجاری مجموعه بزرگ اقتصادی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با حضور معاونان و مدیران ارشد این نهاد و مسئولان شرکت ها و موسسات وابسته برگزار شد.

تاریخ : 13 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ از ماموران حفاظت فیزیکی سازمان همیاری تجلیل شد

سرپرست مدیریت حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در جلسه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس از تلاشهای کارکنان حوزه حراست و امنیت این نهاد تجلیل کرد.

تاریخ : 7 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

با استقبال خوب مدیران شهری استان در روز چهارم؛ دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد پایان یافت

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، این رویداد بزرگ تخصصی طی چهار روز در بیش از ٤٥٠٠متر مربع فضای نمایشگاهی از سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.

تاریخ : 7 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

با حضور معاون رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور؛ دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهدگشایش یافت

دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، عمران، حمل و نقل و ترافیک از ۳ تا ۶ مهرماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد جریان دارد.

تاریخ : 4 مهر 1398 گروه خبری : عمومی

با حضور معاون رئیس جمهور در ساختمان رگبار سازمان همیاری؛اداره محیط زیست مشهد افتتاح شد

اداره محیط زیست شهرستان مشهد با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشورو جمعی از مسئولان استانی در ساختمان رگبار سازمان همیاری افتتاح شد.

تاریخ : 4 مهر 1398 گروه خبری : عمومی