در جهت حمایت از کالای ایرانی صورت میگیرد؛ انجام مناقصات قانونی برای تامین نیاز های شهرداریهای خراسان رضوی

در جهت حمایت از کالای ایرانی صورت میگیرد؛ انجام مناقصات قانونی برای تامین نیاز های شهرداریهای خراسان رضوی

سرپرست حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بر برگزاری مناقصات قانونی به منظور شفاف  سازی و سلامت فعالیتهای تجاری این نهاد و حمایت حداکثری از کالای ایرانی در تامین نیاز شهرداریها تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، حمید رضا آذری با اشاره به برگزاری مناقصات تامین تجهیزات تهویه اگزاست فن برای پروژه های پارکینگ مجد و آزادی شهرداری مشهد، افزود: جلسه بازگشایی پاکات این مناقصه روز گذشته با حضور نمایندگان پیمانکاران، نماینده شهرداری، حضور نماینده سازمان بازرسی استان، اعضای کمسیون معاملات سازمان همیاری برگزار شد.

 

وی افزود: تلاش داریم در جهت حمایت حداکثری از تولیدکنندگان کالای ایرانی، کلیه فعالیتهای تجاری سازمان در قالب مناقصات و مزایدات قانونی و با انجام اقدامات لازم از جمله اعلام عمومی در روزنامه های کثیر الانتشار و فراینده تحویل و دریافت پاکات و اسناد مناقصه در بازه زمانی معین، صورت پذیرد.

 

سرپرست حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به همکاری مدیران و متخصصان واحدهای مختلف سازمان همیاری در اجرای صحیح مناقصه ها و مزایده ها خاطر نشان کرد: هدف اصلی این امور افزایش حداکثری شفافیت و سلامت در فعالیتهای تجاری و بازرگانی سازمان و تامین نیازهای شهرداریهای استان با بهترین کیفیت و قیمت ممکن است./م.ا/2088/

 
  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 4 مهر 1398
  • تعداد بازدید: 148