با حضور معاون رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور؛ دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهدگشایش یافت

با حضور معاون رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور؛ دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهدگشایش یافت

دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات شهری، عمران، حمل و نقل و ترافیک از ۳ تا ۶ مهرماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد جریان دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، این نمایشگاه تخصصی روز گذشته 3 مهر ماه در بیش از ٤٥٠٠متر مربع فضای نمایشگاهی با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و احمد یزدان پناه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز به کار کرد.

 در این رویداد نمایشگاهی که همه ساله با حضور بازدید کنندگان تخصصی از جمله شهرداران و فعالان حوزه های مختلف برگزار می شود، حدود 61 غرفه از شرکت های تولیدکننده بخش خصوصی آخرین دست آوردهای خود را در زمینه‌های تجهیزات و ماشین آلات خدمات شهری، خودروهای حمل و نقل عمومی، مبلمان شهری  و تجهیزات پارکی، سامانه ها و علائم کنترل و مدیریت ترافیک تجهیزات و علائم ترافیکی، خدمات مرتبط با آتش نشانی، کانکس و اتاقک های پیش ساخته، خدمات مربوط به انتقال و نگهداری درختان، خدمات مرتبط با بازیافت مواد، نرم افزارها و نشریات تخصصی، نورپردازی شهری، پارکینگ های مکانیزه، مجموعه بازی های پلی اتیلنی و تجهیزات ورزشی پارکی را در فضایی به مساحت2052 مترمربع عرضه کرده اند.

در این نمایشگاه برنامه های جانبی مختلفی چون نشست های تخصصی حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری با حضور مدیران شهری نیز برگزار خواهد شد.

همزمان با نمایشگاه خدمات شهری، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی برق، تجهیزات و صنایع وابسته نیز با حضور ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی از از کشورهای چین، ترکیه، کره جنوبی و تایوان، با هدف معرفی جدیدترین دستاوردهای این صنعت و با محوریت تولیدات ساخت داخل و معرفی توانمندی های کشور در این حوزه در مشهد در جریان است.

مطابق همه ساله چهارمین نمایشگاه تجهیزات  و فن آوری های حفاظتی، امنیتی، امداد و نجات، دوربین های مدار بسته، ایمنی و آتش نشانی نیز با حضور ۴۰ شرکت و با هدف معرفی سیستم های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات به طور همزمان با دو نمایشگاه دیگر در نمایشگاه بین المللی مشهد در حال برگزاری است.

بیش از ۱۲۰ بازدید کننده ویژه شامل جمعی از مدیران ارشد شهری کشور، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر‌های کشور و همچنین مدیران شرکت های عمران شهرهای جدید و مناطق آزاد برای بازدید این نمایشگاه به مشهد دعوت شده اند که از نمایشگاه دیدن خواهند نمود.

گفتنی است این نمایشگاه همه روزه تا 6 مهر ماه  از ساعت ۱۶ الی ۲۲ میزبان مدیران شهری،  شهرداران، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و عموم مردم و  علاقه مندان به حوزه خدمات شهری ،عمران،حمل و نقل و ترافیک  خواهد بود./م.ا/2090/

 
  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 4 مهر 1398
  • تعداد بازدید: 135