با استقبال خوب مدیران شهری استان در روز چهارم؛ دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد پایان یافت

 با استقبال خوب مدیران شهری استان در روز چهارم؛ دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد پایان یافت
دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات، عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری مشهد از ۳ تا ۶ مهرماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، این رویداد بزرگ تخصصی طی چهار روز در بیش از ٤٥٠٠متر مربع فضای نمایشگاهی از سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد.
بازدید کنندگان تخصصی زیادی از جمله مدیران و کارشناسان  حوزه های خدمات، عمران، ترافیک و حمل و نقل شهری از جمله شهرداران و اعضای شورای اسلامی برخی شهر شهرهای کشور ویژه شهرهای استان خراسان رضوی از این نمایشگاه دیدن کردند.
حدود 61 غرفه از شرکت های تولیدکننده بخش خصوصی آخرین دست آوردهای خود را در زمینه‌های تجهیزات و ماشین آلات خدمات شهری، خودروهای حمل و نقل عمومی، مبلمان شهری  و تجهیزات پارکی، سامانه ها و علائم کنترل و مدیریت ترافیک تجهیزات و علائم ترافیکی، خدمات مرتبط با آتش نشانی، کانکس و اتاقک های پیش ساخته، خدمات مربوط به انتقال و نگهداری درختان، خدمات مرتبط با بازیافت مواد، نرم افزارها و نشریات تخصصی، نورپردازی شهری، پارکینگ های مکانیزه، مجموعه بازی های پلی اتیلنی و تجهیزات ورزشی پارکی را در فضایی به مساحت2052 مترمربع در معرض دید عموم قرار دادند. 
همزمان با این نمایشگاه، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی برق، تجهیزات و صنایع وابسته نیز با حضور ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی از از کشورهای چین، ترکیه، کره جنوبی و تایوان، با هدف معرفی جدیدترین دستاوردهای این صنعت و با محوریت تولیدات ساخت داخل و معرفی توانمندی های کشور در این حوزه در مشهد در جریان بود.
همچنین بیش از ۴۰ شرکت در زمینه سیستم های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات نیز در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و فن آوری های حفاظتی، امنیتی، امداد و نجات، دوربین های مدار بسته، ایمنی و آتش نشانی مشهد حضور داشتند./م.ا/۲۰۹۱/
 
برای دیدن تصاویر کلیک کنید.  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 7 مهر 1398
  • تعداد بازدید: 129