به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ از ماموران حفاظت فیزیکی سازمان همیاری تجلیل شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ از ماموران حفاظت فیزیکی سازمان همیاری تجلیل شد

 سرپرست مدیریت حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در جلسه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس از تلاشهای کارکنان حوزه حراست و امنیت این نهاد تجلیل کرد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، حمیدرضا آذری با اشاره به جلسه امروز تجلیل از ماموران حفاظت فیزیکی و برخی از مدیران و کارکنان بخش حراست و امنیت سازمان همیاری، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت یاد، خاطرات و رشادتهای رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی از حارسان و حافظان امنیت کشور در تمامی جایگاه ها و فعالیتهای مختلف نیز قدردانی کنیم.
وی ادامه داد: در زمان کنونی قطعا تلاش گران عرصه حراست و امنیت نهادهای مختلف به ویژه ماموران حفاظت فیزیکی سازمان همیاری شهرداریهای نیز نقش بسزایی در حفظ منافع و امنیت عمومی خواهند داشت.
سرپرست حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تلاش سازمان همیاری در این حوزه تامین امنیت و شفافیت حداکثری در تمامی جوانب فعالیتها و مراودات مرتبط با شهرداریها و دیگر دستگاه های در تعامل خواهد بود که در تمامی بخشهای سازمان برای آن تلاش خواهیم کرد./م.ا/۲۰۹۲/  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 7 مهر 1398
  • تعداد بازدید: 185