مدیر عامل

سمت نام و نام خانوادگی تلفن
مدیرعامل محمودرضا فخر
مسئول دفتر مديرعامل سجاد اصغری 051-38790126 *** 051-38790127
كارشناس هماهنگی و پیگیری امور حوزه مديرعامل ایمان جوان
به نام خداوند جان و خرد…

به لطف خداوند منان و توجه خاصه امام زمان (عج) با حمایت‌های مسئولان و تلاش های دست اندرکاران تا به امروز که قریب به ۳ دهه از تلاش و خدمتگزاری این سازمان در عرصه همیاری و کمک به شهرداری ها می گذرد، روز به روز شاهد رشد و توسعه فعالیت های سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی هستیم.

هدف این سازمان بزرگ اقتصادی به عنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی موجود در استانهای مختلف کشور، همواره حرکت در راستای تحقق رسالتها و کمک به شهرداری ها در جهت تامین نیازها و خودکفایی مادی این نهادهای خدمتگزار در حوزه مدیریت شهری بوده است.

این مهم در استان خراسان رضوی نیز همانند دیگر مناطق کشور دنبال می شود و خوشبختانه روز به روز شاهد شکوفایی، نوآوری و ارائه خدمات نوین و مطلوبتری به شهرداریها در عرصه های مختلف هستیم.

همواره تلاش سازمان همیاری افزایش روز افزون تعاملات با شهرداریها و دیگر نهادهای مرتبط در جهت ارائه خدمات مطلوب به این بخش و بهره مندی شهروندان عزیز استان از ظرفیتهای موجود بوده است چرا که پویایی شهرها و خدمات رسانی در حوزه شهری، رفاه بیشتر را برای احاد مردم به دنبال خواهد داشت.

با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و همچنین اهداف دولت خدمتگزار، برنامه ریزی های خوبی به منظور توجه بیشتر به شهرداری های کم برخوردار و خدمت به هم استانی های بخش های محروم در دستور کار سازمان همیاری قرار گرفته که برای تحقق آن تلاش داریم با برقراری تعامل با فعالان حوزه های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری از توانمندی های بخش خصوصی نیز به بهینه استفاده کنیم.

از سوی دیگر با استفاده توان بالای موسسات و شرکتهای تابعه در حوزه های اقتصادی، بازرگانی، سرمایه گذاری، تجاری، تولیدی، عمرانی، گردشگری، آموزشی، پژوهشی و … قادر هستیم، علاوه بر ارائه خدمات مختلف به شهرداری ها، برخی نیازمندیهای دیگر سازمان ها و نهاد های مختلف استان به ویژه کلان شهر مشهد را نیز پوشش دهیم.

با توجه به ضرورت ارتقاء فعالیت های سازمان در جهت پشتیبانی بیشتر از شهرداری ها، همواره بهبود ساختار تشکیلاتی سازمان در دستور کار قرار دارد که امید است با همراهی و هم افزایی نهادهای مختلف و شهرداری ها به عنوان اصلی ترین مخاطبان، شاهد بهبود روندهای سرمایه گذاری در حوزه شهری، سود آوری و ایجاد درآمد های پایدار برای شهرداری ها باشیم.

به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی امیدواریم ضمن حرکت به سوی تحقق رسالت های دولت و قوه مجریه کشور در بخش خدمات رسانی به شهرداری ها با تداوم تلاشها، همدلی مضاعف، توسعه و آبادنی شهرهای این خطه از کشور عزیزمان را شاهد باشیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی
موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار شرکت ژلاتین آریا شرکت مدیریت معدن همیار انرژی