اخبار

تعامل سازمان همیاری و شهرداری ها به نفع هردوطرف است

معاون عمرانی، اداری و مالی شهرداری چناران تاکید کرد: تعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با شهرداری ها به نفع هردوطرف است.

تاریخ : 14 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

گلمگان نگین سبز خراسان رضوی را فراموش نکنیم

شهردار گلمکان بر لزوم همکاری سازمان همیاری شهرداری های استان در حوزه سرمایه گذاری در بخشهای مختلف این شهر به عنوان نگین سبز انگشتری خراسان رضوی تاکید کرد.

تاریخ : 14 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

پیام تسلیت شورای امربه معروف و نهی از منکر سازمان همیاری به مناسبت ارتحال امام راحل (ره)

دبیر شورای امربه معروف و نهی از منکر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در پیامی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و یوم الله 15خرداد را تسلیت گفت.

تاریخ : 13 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

ساماندهی جایگاه های CNG در شهرهای خراسان رضوی

مدیر هماهنگی امور شهرداری های استان سازمان همیاری خراسان رضوی با اشاره به فراخوان شناسایی و انتخاب بهره برداران جایگاه های CNG ، از ساماندهی این جایگاه ها را در شهرهای استان خبر داد.

تاریخ : 8 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

بخش عمده‌ای از دارایی‌های سازمان همیاری شهرداری‌ها نیاز به مولد سازی دارد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی با شهرداران شمال استان بر لزوم استفاده از سرمایه و دارایی های این نهاد در جهت ایجاد فرصتهای جدید سرمایه گذاری در شهرهای مختلف استان تاکید کرد.

تاریخ : 1 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

از قهرمانان مبازره با کرونای 11 شهر شمال خراسان رضوی تجلیل شد

درجلسه هم اندیشی مدیرعامل و مدیران ستادی و واحدهای تابعه سازمان همیاری با شهرداران حوزه شمال استان از11 تن از کارکنان و دست اندرکاران شهرداریها و شهرهای شمال استان به عنوان تلاش گران و جهادگران مقابله با ویروس کرونا تجلیل شد.

تاریخ : 1 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

لزوم استفاده از ظرفیت سازمان همیاری در جذب سرمایه گذار برای شهرداریها

فرماندار قوچان در جلسه هم اندیشی مسئولان ستادی و واحدهای تابعه سازمان همیاری شهرداریهای استان با شهرداران حوزه شمال خراسان رضوی بر ضرورت تشکیل سازمان‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در تمام شهرداری‌های خراسان رضوی تاکید کرد.

تاریخ : 1 خرداد 1399 گروه خبری : عمومی

مذاکرات سازمان همیاری با یک تولید کننده بومی در جهت تامین قیر مورد نیاز شهرداریها

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ضمن بازدید از یک شرکت تولید کننده قیر در مشهد در خصوص تامین این فرآورده مهم و اساسی مورد نیاز حوزه مدیریت شهری استان با مسئولان این شرکت بحث و تبادل و نظر کرد.

تاریخ : 28 اردیبهشت 1399 گروه خبری : عمومی

پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریها به مناسبت روز روابط عمومی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی و فعالان حوزه ارتباطات تبریک گفت.

تاریخ : 27 اردیبهشت 1399 گروه خبری : عمومی

سالن همایش های فرمانداری شهرستان کاشمر به بهره برداری رسید

در شورای اداری شهرستان کاشمر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان در تامین لوازم و تجهیز سالن بزرگ همایش های فرمانداری این شهرستان تجلیل شد.

تاریخ : 25 اردیبهشت 1399 گروه خبری : عمومی