اخبار

بازدید معاون رئیس جمهور از اقدامات محیط زیستی سازمان همیاری

مدیر عامل شرکت همیارزیست گستر سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از اقدامات و فعالتیهای این نهاد در حوزه محیط زیست و پسماند و کارخانه بازیافت لاستیک آن خبر داد.

تاریخ : 29 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

آموزش امور قرادادها برای پیشگیری از آسیبهای احتمالی شرکتها و موسسات تابعه سازمان

مدیر واحد امور قراردادهای سازمان همیاری شهردرایهای خراسان رضوی از برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی جهت مدیران و مسئولان حقوقی و امور قراردادهای موسسات و شرکتهای زیر مجموعه در جهت ارتقا و یکپارچگی و منسجم نمودن قراردادها و آموزش آیین نامه و قوانین جهت تحقق شفافیت حداکثری در مراودات تجاری و بازرگانی این نهاد اقتصادی خبرداد.

تاریخ : 29 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

طرح ارائه خدمات بیمه به خانواده بزرگ شهرداریهای استان با تسهیلات ویژه یکساله

در نشست مسئولان شرکت بیمه دانا در خراسان رضوی با مدیرعامل و مدیران بیمه ای سازمان همیاری شهرداریهای استان در خصوص ارائه انواع خدمات بیمه ای در رشته های مختلف برای کارکنان این نهاد و همچنین خانواده بزرگ مدیریت شهری و شهرداریهای استان برنامه ریزی شد.

تاریخ : 28 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

آزمایشگاه سوخت سازمان همیاری بازویی امین و قوی برای اداره کل استاندارد استان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدارش با سرپرست اداره کل استاندارد استان ضمن تبریک این روز جهانی از اقدامات انجام شده در جهت تجهیز دستگاه ها و توسعه ظرفیتهای آزمایشگاه کنتزل فرآورده های نفتی این نهاد خبر داد.

تاریخ : 28 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

استفاده از توانمندیها و کمک سازمان همیاری برای ارتقاء مدیریت شهری سرخس

در نشست شهردار و عضو شورای اسلامی شهر سرخس با معاونان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ظرفیتها، کمبود و سازوکارهای استفاده از توان و پتانسیل سازمان همیاری به ویژه در حوزه بازرگانی برای ارتقاء مدیریت شهری و آبادانی این شهر مورد بررسی قرار گرفت.

تاریخ : 27 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

برنامه ها و تصمیمات کلان اقتصادی سازمان همیاری بررسی و مصوب شد

جلسه هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با موضوع بررسی و تصویب تعدادی از برنامه ها و فعالیت‌های اقتصادی، بازرگانی و مدیریتی این نهاد برگزار شد.

تاریخ : 26 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

به عنوان بازو مدیریت شهری در کنار شهرداری مشهد و سازمان های وابسته هستیم

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد از بر آمادگی این نهاد به عنوان عضوی از خانواده مدیریت شهری و بازویی قوی در کنار این شهرداری، مناطق و سازمان های تابعه تاکید کرد.

تاریخ : 26 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

مسیر تعامل سازمان همیاری با شهرداریها دوطرفه است

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در سفرش به گناباد،کاخک و بیدخت بر لزوم دو طرفه بودن مسیرتعامل شهرداریها و این بنگاه اقتصادی به عنوان اعضا خانواده مدیریت شهری استان تاکید کرد.

تاریخ : 23 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

ظرفیت ها و نیازهای شهرداری‌های گناباد، کاخک و بیدخت بررسی شدند

مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران ستادی و واحدهای تابعه سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با سفر به شهرستان گناباد ظرفیت ها پتانسیل ها و نیازهای حوزه مدیریت شهری شهرهای گناباد و به دخترا مورد بررسی قرار دادند.

تاریخ : 23 مهر 1400 گروه خبری : عمومی

عملکرد 6 ماهه معاونتهای بازرگانی، مالی اداری و سرمایه گذاری سازمان همیاری بررسی شد

جلسه بررسی و ارائه گزارش عملکرد 6 ماه نخست 1400 واحدهای مختلف معاونت های اداری مالی، سرمایه گذاری و بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با حضور مدیران و کارکنان این نهاد برگزار شد.

تاریخ : 21 مهر 1400 گروه خبری : عمومی


موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار

همیار بان همیار بازرگان همیار دانش همیار دیجیتال همیار انرژی همیار گردشگر همیار ماشین همیار محیط همیار پست همیار سلامت همیار سرمایه همیار سازه مشهد بیمه مشهد گوشت معین کالا موتور یار