توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور انجام شد؛

انتخاب مركز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها به عنوان مرکز معین خراسان رضوی

انتخاب مركز علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها به عنوان مرکز معین خراسان رضوی معاون آموزشی و پژوهشی مرکز علمی کاربردی شهرداری های مشهد از معرفی این دانشگاه به عنوان يكي از مراكز معین در بین دانشگاه های علمی کاربردی سطح خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، دکتر سپیده توکلی با بیان این خبر عنوان کرد: مرکز علمی کاربردی شهرداریها که سالهاست به عنوان واحد آموزشی سازمان همیاری در حوزه ارتقاء علمی متقاضیان آزاد و کارکنان دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداریهای استان فعالیت می کند به عنوان یکی از مراکز معین در بین علمی کاربردی خراسان رضوی تعیین شد.
وي عنوان كرد: اين انتخاب با توجه به كيفيت بسيار خوب خدمات آموزشي و علمي مركز علمي كاربردي سازمان همياري شهرداريها اتخاذ شده و به دنبال اين امر و انحلال مرکز علمی کاربردی مهندسان، تمامی مستندات دانشجویان آن مرکز به علمی کاربردی شهرداری مشهد انتقال یافته است.
معاون آموزشی و پژوهشی مرکز علمی کاربردی شهرداری های مشهد، عنوان کرد: براساس اقدامات صورت گرفته در این مرکز، مراحل انتخاب واحد برای دانشجویان در حال تحصیل مرکز علمی کاربردی مهندسان انجام شده و دانشجویان فارغ التحصیل آن نیز در جریان صدور مدارک تحصیلی خود قرار گرفته اند.
وی همچنین به ارزیابی های دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه فردوسی مشهد از این مرکز اشاره و بیان کرد: روزگذشته در خلال بازدید دکتر جباری عضو این دفتر از بخش های مختلف مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد، انجام مصاحبه با دانشجویان و بحث و تبادل نظر با مدیران مجموعه نتایج بررسی مثبت ارزیابی شد./م.ا/2098/