سازمان همیاری شهرداری ها برگزارمی کند؛

نمایشگاه تخصصی ساختمان از 25 تا 28تیردرمشهد

نمایشگاه تخصصی ساختمان از 25 تا 28تیردرمشهد معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنایع ساختمان و صنایع وابسته طی روزهای 25 تا 28تیردرمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد توسط این سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، ناصربهزاد با بیان این خبر اعلام کرد: با توجه به واگذاری برگزاری نمایشگاه تخصصی ساختمان تا سال 1400 به سازمان همیاری شهرداری ها استان، امسال نیز با برنامه ریز های انجام شده توسط حوزه بازرگانی سازمان همیاری، این رویداد بزرگ نمایشگاهی در هفته پایانی تیرماه به میزبانی شهر مشهد برگزار خواهدشد.
وی بیان کرد: در این نمایشگاه، شرکت های فعال درحوزه های معماری و عمرانی، صنایع سرمایشی و گرمایشی در وسعتی به مساحت 5 هزار متر مربع توانمندی های خود را به نمایش می گذارند و تاکنون حضور100شرکت درنمایشگاه قطعی شده است.
معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی افزود: در این نمایشگاه توانمندی شرکت های داخلی در زمینه های کاشی و سرامیک، در و پنجره، آسانبر و پله برقی، سازه ساختمانی و خدمات فنی و مهندسی، شیرآلات، معماری و دکوراسیون داخلی، آجرنما، یراق آلات، لوله و اتصالات، چینی آلات بهداشتی، صنایع سرمایشی و گرمایشی و تکنولوژی های نوین ساختمانی ارائه خواهدشد.
بهزاد یادآور شد: سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی سومین سالی است که به عنوان مجری این رویداد بین المللی تلاش می کند با بهره گیری از ظرفیتهای تخصصی صنعت نمایشگاهی میزبان خوبی برای غرفه داران و بازدیدکنندگان تخصصی باشد.
وی گفت: صنعت ساختمان جز صنایعی است که رونق آن منجر به گردش کار و اقتصاد در کشور می شود و نمایشگاه مشهد فرصت مناسبی برای دست اندرکاران مرتبط با این حوزه ایجاد می کند تا خدمات، محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به مسئولان این حوزه، بازدیدکنندگان تخصصی و عموم مردم عرضه کنند.
بهزاد افزود: حضور شرکت های ارائه دهنده خدمات ساختمانی از قبیل انبوه سازان، طراحان، معماران و تولید کنندگان کاشی و سرامیک، چینی و شیرآلات بهداشتی، درب و پنجره، آسانسور تاسیسات و صنایع وابسته ساختمانی در این رویداد، فرصت مناسبی برای دست اندرکاران حوزه مدیریت شهری، به ویژه شهرداران استان فراهم می کند، تا با فعالان این عرصه از نزدیک آشنا شوند و در جهت بهره گیری از آنها در پروژه های خود برنامه ریزی کنند.
معاون بازرگانی سازمان همیاری همچنین اعلام کرد: رونمایی از تمبرصنعت ساختمان، برگزاری سمینارتخصصی برای بررسی ابعاد جهش تولید درساختمان و ایجاد پاویون شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها ازجمله برنامه هایی است که برای اولین بار در این نمایشگاه، انجام می شود.
گفتنی است، این نمایشگاه طی ساعات 17تا22 تاریخ یادشده در سالن های مفاخر، فردوسی و عطار نمایشگاه بین المللی مشهد با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی به روی علاقه مندان بازاست./ح.ج/2282/

موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار

همیار بان همیار بازرگان همیار دانش همیار دیجیتال همیار انرژی همیار گردشگر همیار ماشین همیار محیط همیار پست همیار سلامت همیار سرمایه همیار سازه مشهد بیمه مشهد گوشت معین کالا موتور یار