در دیدار مدیرعامل و معاونان با شهردار منطقه یک مشهد مطرح شد:

استفاده از ظرفیت سازمان همیاری در حوزه بازآفرینی شهری بافت فرسوده آبکوه

استفاده از ظرفیت سازمان همیاری در حوزه بازآفرینی شهری بافت فرسوده آبکوه در نشست مشترک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با شهردار منطقه یک مشهد بر استفاده از توان سازمان در حوزه های تامین انواع کالاها و تجهیزات مورد نیاز، همچنین سرمایه گذاری و مشارکت در اجرای طرح بازآفرینی بافت فرسوده آبکوه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، این جلسه صبح امروز با حضور محمدرضا تازیکی مدیرعامل و معاونان اداری مالی، بازرگانی و سرمایه گذاری و کوروش باوندی شهردار و حمیدزارع حسینی معاون فنی اجرایی شهرداری منطقه یک مشهد برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر تشریح ظرفیتها و رسالتهای سازمان همیاری در حوزه ارائه انواع خدمات به شهرداریهای استان به ویژه مدیریت شهری مشهد بر آمادگی برای انجام امور بازرگانی، خرید و تامین نیازهای شهرداری منطقه یک و همچنین ورود به حوزه سرمایه گذاری های جدید در این منطقه تاکید شد.

همچنین سرمایه گذاری در بافت فرسوده آبکوه به صورت مشارکتی و تعریف پروژه های جدید، همکاری در ساماندهی مجتمع کارگاهی تعریف شده در این منطقه و ... از جمله موضوعاتی بود که علاوه بر بحث های تامین کالا، تجهیزات، قیر و ...، برای شهرداری منطقه یک بر استفاده از همکاری ها و توان سازمان همیاری در این حوزه ها مطرح شد./م.ا/3244/
  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 8 مرداد 1401
  • تعداد بازدید: 316موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار شرکت يلاتین آریا شرکت مدیریت معدن همیار انرژی