پیام تبریك مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی

به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری

به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی، محمود رضا فخر مدیرعامل این سازمان در پیامی، ۱۴ تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

شهرداری ها و دهیاری ها مهم ترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.
نامگذاری چهاردهم تيرماه به عنوان روز "شهرداری و دهياری" با هدف آشنايي آحاد جامعه با عملكرد و خدمات شهرداری ها و دهياری ها، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری ها و دهياری ها، هم افزايی و افزايش همدلی و تعامل مردم و خانواده مديريت شهری، فرصتی مغتنمی ست تا از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مديريت شهری، قدردانی و تجليل به عمل آید.
شهرداري ها و دهياري ها به عنوان يک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرايی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست يابي به شاخصه های شهر و روستای توسعه يافته و پويا، نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است که با برنامه ريزي علمي، مسير توسعه همه جانبه را هموار و فضايی مطلوب برای مردم فراهم کنند.
اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات خالصانه کارکنان پرتلاش و خدوم دهیاری‌ها، شهرداری‌ ها، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان توفیق روزافزون توام با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

محمودرضا فخر
1403/04/14


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: شهرداری ها
  • تاریخ خبر: 14 تیر 1403
  • تعداد بازدید: 63موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار شرکت ژلاتین آریا شرکت مدیریت معدن همیار انرژی